Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві відремонтують купол Верховної Ради

 

Влітку в столиці планують реставрувати купол Верховної Ради України. Про це повідомив головний фахівець відділу організації будівництва Управління справами ВРУ Віктор Яремчук.
“Планується зробити ремонт металоконструкцій купола, шпиля, де потрібно замінити металеве покриття. Далі потрібно зробити ремонт вхідної частини – сходи, якою користуються для того, щоб обслуговувати купол. Верхня її частина зараз в жахливому стані.Також буде замінено спеціальне скло, яким покритий купол “, – сказав Віктор Яремчук.

За його словами, на роботи піде близько 7,5 млн грн. Ремонт намір завершити протягом місяця, до початку сесійних засідань.

“У нас стислі терміни на виконання робіт, а саме на період канікул народних депутатів – з 15 липня по 24 серпня. Тому що під час сесійних засідань проводити ремонт купола не будуть. Можливо, певні підготовчі роботи почнемо трохи раніше.Ремонт ускладнюється тим, що буде літо, спека, і покрівля з нержавіючої сталі буде розпеченій до максимуму. Складно уявити, як люди будуть працювати “, – додав він.

Відзначимо, що в останній раз купол українського парламенту ремонтували понад 25 років тому.

Джерело: 44.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно