Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві вирішать, чи будувати скандальний ТЦ на Осокорках

2375.jpg
 

На громадських слуханнях місцеві жителі проголосують " за " або " проти " торгового центру біля станції метро.

Спроба поставити будівельний паркан 17 листопада закінчилася бійкою місцевих активістів, серед яких були футбольні фанати з міліцією. Головний аргумент проти будівництва – навколо і так багато бутиків, а будівельний паркан поставили прямо на проході до станції підземки.Після бійки забудовник не відмовився від своїх колишніх планів. В суботу 31 січня з ініціативи місцевих жителів у Дарницької районної адміністрації (вулиця Кошице, 11) пройдуть громадські слухання з цього питання.

– Запрошуємо всіх дарничан на громадські слухання, де голосування буде вирішено питання з будівництва ТРЦ, – написали запрошення в групі “Позняки. Осокорки. Харківський” в Facebook.

При собі потрібно мати паспорт з реєстрацією в Дарницькому районі.Початок реєстрації о 17.00. Слушанья стартують о 17.30.

А ось забудовник – ТОВ “Скай-буд ЛТД” не втрачає оптимізму, заявляючи, що будівництво законна і торговий центр “Бульвар” готові побудувати і відкрити вже в третьому кварталі цього року. Але чекають схвалення громадськості.Площа ТЦ – 3890 квадратних метрів, вартість споруди – $ 4 млн.

Кияни не хочуть, щоб біля метрополітену будували торговий центр.

17 листопада, ввечері, молоді люди в балаклавах побилися з міліцією.Заворушення сталися під час акції протестів жителів Осокорків проти будівництва торгового центру.

Біля станції метро “Позняки” активісти не дають будувати.

У групі в Facebook “Позняки. Осокорки.Харківський “ще вранці з’явився заклик зібратися біля паркану скандальної забудови. Вже двічі активісти трощили паркан і спалювали його секції. І в цей раз закликали людей прийти на шашлики, захопивши бензин.

“КП в Україні” склала путівник по київських радикальних угруповань.

На початку тижня в Києві підпалили дві церкви УПЦ Московського патріархату – невідомі закидали їх “коктейлями Молотова”.До цього були погроми п’яти магазинів “Рошен”, ще раніше зіткнення на скандальні будівництва біля станцій метро “Осокорки” і “Позняки”.

Джерело: kp.ua

Возможно, Вам также будет интересно