Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві з’явиться куточок елегантної Британії

28634-12590-new-england
 

ЖК «Нова Англія» – це втілення кращих британських традицій в архітектурі і інновацій в технологіях будівництва. Комплекс зводиться в Голосіївському районі Києва, по вулиці Михайла Максимовича (колишньої Трутенка), 24, і являє собою клубний квартал закритого типу, з ексклюзивним ландшафтним дизайном і неповторною архітектурою в британському стилі. На площі 9 га комфортно розмістяться житлові будинки невисокою поверховості, власний дитячий садок, супермаркет, прогулянкові алеї і тенісні корти, дитячі та спортивні майданчики.

У кроковій доступності до комплексу знаходиться станція метро «Васильківська», в найближчому оточенні – великі розважальні та торговельні центри, парки Голосіївський і Феофанія, етномузей Пирогово, національний виставковий центр ВДНХ, а також дитячі садки, школи, ліцеї та гімназії, ресторани, магазини.

Родзинкою стануть назви кожного з будинків – вони будуть названі в честь міст Сполученого Королівства. Будинки першої черги називаються Ліверпуль, Кембридж і Оксфорд. Другий – Честер, Бірмінгем і Брістоль, третьої – Манчестер, Лондон і Брайтон, а четвертої – Ньюкасл і Лінкольн.

Всього в «Новій Англії» заплановано 4 черги будівництва. Введення в експлуатацію трьох будинків першої черги відбудеться в 3-му кварталі 2017 року.

Висота будівель невелика – від 14 до 16 поверхів. Будуються вони за власною технологією компанії «Royal House» – зі стінових модулів. Ця популярна в Європі, але ще мало застосовувана в Україні технологія, дозволяє істотно скоротити терміни будівництва і контролювати якість на всіх етапах – від виробництва будівельних матеріалів до обробки фасадів.

У житловому комплексі буде реалізовано концепцію клубного кварталу – закрита територія із цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Для повноцінного відпочинку і активного дозвілля в комплексі передбачена власна інфраструктура – дитячі і спортивні майданчики, тенісний корт, зони відпочинку, фонтани і прогулянкові алеї. Також в ЖК «Нова Англія» буде власний дитячий сад для 180 дітей та паркінги на 1360 машиномісць.

Компанія «Royal House» пропонує дуже вигідні умови інвестування: вартість квадратного метра на старті продажів становить від 14 900 грн/кв.м. Є можливість придбати в безпроцентну розстрочку до закінчення будівництва. А найперших покупців чекає приємний і цінний сюрприз від компанії «Royal House».

Група компаній «Royal House» працює на українському ринку з 2004 року, створюючи сучасне і якісне житло. В арсеналі компанії – 25 успішних проектів, 60000 квадратних метрів побудованого житла. 1000 сімей вже стали володарями нових квартир від «Royal House».

Джерело: new-england.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно