Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві з’явиться нова лінія метрополітену

62LvStjV
 

У Києві з’явиться нова лінія метрополітену, яка з’єднає Сирецько-Печерську лінію з житловим масивом Виноградар. КП «Київський метрополітен» оголосив відкриті торги на розробку проектної документації.

У конкурсі мають намір брати участь компанії «Укрспецтунельпроект», «Київметропроект» і «Проектний інститут Укрметротунельпроект». Стартова ціна послуг за розробку проекту становить 149,9 млн. гривень. Аукціон призначений на 6 жовтня.

При цьому завершення будівництва ділянки на Виноградар намічено на кінець 2020 року. Запуск може відбутися в рік проведення чергових місцевих виборів.

У столиці грандіозні плани по розширенню підземки, якщо виходити з проекту генплану Києва до 2025 року. Загальна протяжність метрополітену може збільшитися з 66 км до 130 км (з 51 до 100 станцій). Планується продовжити Святошинсько-Броварську лінію (на 3,6 км), Куренівсько-Червоноармійську (на 4,5 км), Сирецько-Печерську (на 7,1 км), а також побудувати 13 нових станцій на існуючих лініях і 40 – на нових. План на середньострокову перспективу – метро до житлових масивів Виноградар, Теремки-2 і житлового масиву Троєщина.

«З усіх існуючих проектів цей найбільш швидкий і реалістичний. Його можна реалізувати в найближчі 2-3 роки», – говорить екс-радник Віталія Кличка Олександр Кава. За його словами, 150 тис. жителів Виноградаря зараз не мають зручного сполучення з метрополітеном. «Вони змушені їздити або на метро Оболонь, або на Нивки, оскільки наземне сполучення з метро Сирець ускладнено», – зазначив він.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно