Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві з’явиться ще один парк

8434.JPG
 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати підтримали проект рішення про створення пару відпочинку «Сирецький Яр» площею 5,78 га.

Так, парк відпочинку «Сирецький Яр» буде розташований на земельній ділянці по вул. Ризькій в Шевченківському районі.Згідно з розрахунками, які надало КП по утриманню зелених насаджень Шевченківського району, нормативна річна вартість утримання та догляду парку становить 705 тис. Грн.

Також на засіданні комісії депутати погодили надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Героїв Сталінграда, 49в в Оболонському районі орієнтовною площею 0,33 га.У пояснювальній записці зазначено, що для надання ділянці статусу скверу, необхідно здійснити всі організаційно-правові заходи щодо зняття з реєстрації договору оренди укладеного між Київрадою і ЗАТ «Молодіжно-житловий комплекс»«Оболоньжитлобуд».

Крім того, члени комісії підтримали проект рішення, яким передбачається надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Ямській між будинками № 54 і 56 в Голосіївському районі орієнтовною площею 0,15 га.

Відзначається, що прийняття даних рішень забезпечить законні права та інтереси жителів, сприяти підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон і позитивному впливу на соціально-культурний розвитокгромадян.

Проекти рішень вже узгоджені на постійній комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування та направлені на розгляд одного з найближчих пленарних засідань Київради.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно