Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві з’являться інтелектуальні світлофори

9334.jpg
 

Зокрема, планується оснастити світлофори інтелектуальними камерами відеоспостереження, які в автоматичному режимі, в залежності від машинопотоку і заторових ситуацій, будуть управляти циклограми світлофорів, тобто їх перемиканням.

Про це розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури Олександр Козловський.

За словами чиновника, процес удосконалення об’єктів транспортної інфраструктури буде складатися з двох етапів.«У Києві налічується близько 700 світлофорних об’єктів, а самих світлофорів – більш 7000. 160 об’єктів – уже мають автоматизовану систему віддаленого управління.В цьому році ми плануємо закінчити автоматизацію управління світлофорами, а далі збираємося підвести до цих інститутів управління оптоволокно і підключити інтелектуальні відеокамери », – сказав Козловський.

Як зазначив директор Департаменту, ці камери дозволять зменшити заторові ситуації на дорогах Києва.«Камери будуть обробляти машинопоток і, виходячи з нього, за рахунок спеціального програмного забезпечення, аналізувати необхідність коригування циклограми світлофорів.Залежно від заторова ситуації, зможемо автоматично розводити машинопоток », – уточнив Олександр Козловський.

Джерело: gorodkiev.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно