Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві з’являться вулиці на честь Лобановського і Нємцова

4544.jpg
 

Мер столиці каже, що завжди підтримував ідею назвати одну з київських вулиць на честь всесвітньо відомого тренера “біло-синіх”.

У Києві з’являться вулиці на честь російського опозиційного політика Бориса Нємцова, убитого в лютому, і колишнього тренера київського ФК “Динамо” Валерія Лобановського, здобуло зі столичною командою найбільших успіхів, заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи нацеремонії нагородження архітектурного конкурсу, передає прес-служба КМДА.

“Україна не забуде старання Нємцова з перетворення нашої країни на демократичну державу.Він, дійсно, дбав про нашу країну, хотів бачити нашу країну демократичною “, – сказав мер.

Кличко також зазначив, що повністю підтримує перейменування однієї з вулиць столиці на честь Лобановського.

“Найближчим часом ця пропозиція винесуть на обговорення комісії Київради, а потім – у сесійну залу. І сподіваюся, вже скоро в Києві одна з вулиць буде перейменована на честь всесвітньо відомого тренера” ​​Динамо “, – підкреслив мер.

На даний момент влада розглядає варіант перейменування частини Петровської алеї біля стадіону ім. Валерія Лобановського або Червонозоряного проспекту.

Джерело: focus.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно