Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві заборонили стройку житлового комплексу на місці школи

1261.jpg
 

У забудовника на Троєщині забрали дозвіл на початок робіт.
Днями “КП в Україні” писала про те, що на вулиці Драйзера, 40 чиновники намагаються зупинити незаконне будівництво. За інформацією Департаменту містобудування та архітектури, на цьому місці колись починали будувати школу.Але на даний момент почали зводити багатоповерховий житловий комплекс. Причому, навіть розвісили по місту рекламу квартир в ще недобудованих будинках.

За словами Сергія Целовальника, головного архітектора Києва, “будівництво абсолютно незаконне” – земельна ділянка відводився під школу, а не житлові будинки.Єдине дозвіл, яке було у забудовника – декларація про початок робіт від ДАБКу (державна архітектурно-будівельна інспекція). А ось на публікації про скандальному будівництві, в тому числі і “КП в Україні”, відреагували.

За нашою інформацією, ДАБК скасував дозвіл на початок робіт через неправильні даних, поданих при реєстрації. Начебто планувалася реконструкція нежитлового будинку та житлової прибудови. Як бачимо, переросла вона в житловий комплекс.Тепер справа за правоохоронними органами.

Знаходиться ця земельна ділянка на вулиці Драйзера, 40. Тут починали будувати школу, але на даний момент зводять багатоповерховий житловий комплекс. Як так вийшло? Стройку проінспектував головний архітектор міста.Виявилося, працюють будівельники без дозволів.

Джерело: kp.ua

Возможно, Вам также будет интересно