Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві “заморожується” більше 45-ти будівництв

2621.jpg
 

На території Києва на даний момент налічується більше 45-ти великих об’єктів самовільного будівництва.

Міська влада спільно з правоохоронними органами вживає заходів для зупинки робіт на них, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Павло Рябікін, інформує “Інтерфакс-Україна”.

“На сьогоднішній день КМДА передала інформацію в правоохоронні органи з більш ніж 45-ти об’єктів, які нами ідентифіковані як самовільне будівництво.Ми зараз чекаємо реакції правоохоронних органів, і від них ми почули першу позитивну інформацію, що приблизно два тижні тому було зупинено вісім будівельних майданчиків “, – повідомив П.Рябікін в ході прямої телефонної лінії 15-51 у вівторок.

Він нагадав, що з 2010 року діє закон про містобудівну діяльність, який позбавив органи місцевої влади механізмів контролю над здійсненням забудови території міста.Зокрема, цим законом Державний архітектурно-будівельний контроль (ДАБК), який має право винести заборона на ведення будівельних робіт на об’єкті, переданий у підпорядкування Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

“Тобто з моменту видачі містобудівних умов місто не контролює те, що будується на його території. Я вважаю, що це одна з основоположних помилок законодавця, яка призвела до ситуації, яку маємо на сьогоднішній день.Користуючись цим розривом контролю над містобудівним циклом, дуже багато забудовників сьогодні виходять на ділянки, по яких немає документів, і починають самовільне будівництво “, – підкреслив П.Рябікін.

Він висловив сподівання, що ДАБК буде повернуто в підпорядкування міста.

Заступник голови КМДА нагадав, що Верховна Рада 13 лютого прийняла відповідний закон, однак він ще не підписаний президентом і не вступив в законну силу.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно