Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві зріс попит на будівництво сімейних бомбосховищ

2663.jpg
 

У Києві та області стають популярними послуги з будівництва бомбосховищ і бункерів.

“Замовлень на розробку проектів стало в кілька разів більше. У роботі зараз чотири проекти. А дзвінків цікавляться ще більше.Замовлення надходять на будь-який гаманець: від невеликого бункера, в якому можна пересидіти сильний ураган або вибух снаряда, до автономних приміщень, в яких можна жити до двох тижнів “, – каже інженер-проектувальник Володимир Кудла.

За його словами, найчастіше клієнти замовляють проектування і будівництво сімейних бомбосховищ на три-чотири людини. Ті клієнти, які тільки починають будувати будинок, просять бункер, відразу вбудований в загальну структуру житла.

“Грубо кажучи, поглиблений і посилений підвал з додатковим виходом, автономною системою вентиляції, подачі води та резервними джерелами живлення. Бункери просять робити схожими на невеликі квартирки з мінімальним ремонтом, щоб в спокійний час користуватися бомбосховищами як гостьовими кімнатами. В таких проектах є свій туалет і маленька кухня”, – розповів Кудла.

Послуга ця не з дешевих. Розробка проекту стартує від 2 тисяч доларів, а реалізація задуманого може обійтися від 20 до 80 тисяч доларів.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно