Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві зростає попит на малогабаритні квартири – експерт

novaja-kvartira
 

Покупці на первинному ринку все більше уваги звертають на функціональні невеликі квартири з мінімальною часткою нежитлової площі. Про це розповіла керівник відділу аналітики компанії “Інтергал-Буд” Анна Лаєвський.

За її словами, нарівні з ціною більшість покупців все так само багато уваги приділяють розташуванню, планувальним рішенням, концепції проекту, якості технологій і матеріалів.

“Після кризи 2008 року, коли багато забудовників змушені були зменшувати площі квартир, проводити перепланування, ми вже спостерігали подібну тенденцію. Тепер ситуація повторюється. Наприклад, потенційні покупці однокімнатних квартир готові погоджуватися на загальну площу на рівні 38-45 кв. метрів, але все більше питають і про планування 27-35 кв. м, студіо. По двокімнатних найбільш популярні квартири площею 50-60 кв. м”, – відзначає А. Лаєвський.

“Уже через рік-півроку ринок буде насичений невеликими квартирами. У той же час, частина покупців все одно будуть націлені на покупку квартир підвищеної комфортності. Саме тому так важливо передбачати в проекті можливість перепланування та об’єднання сусідніх квартир, щоб задовольнити потреби різних цільових груп покупців”, – говорить експерт.

При цьому, за її словами, в комплексах із вдалою локацією, розвиненою інфраструктурою, орієнтованих на сім’ї з дітьми, залишається попит на габаритні 2-3-кімнатні квартири, проте цей сегмент ринку становить не більше 20-25%. Цей же відсоток покупців більше звертає увагу матеріали будівництва, якість благоустрою, наявність дитячих майданчиків, паркувальних зон.

Джерело: ubr.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно