Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У “Київгазі” підрахували реальне споживання газу в квартирах

7404.jpg
 

«Норма споживання газу, встановлена ​​Кабінетом міністрів України для квартир з газовими колонками, є заниженою. Адже реальне споживання становить не менше 21 куб.м. », – розповів директор філії аварійно-відновлювальних робіт ПАТ« Київгаз »Андрій Лях.

Він зазначив, що в необхідності установки газових лічильників, від яких сьогодні відмовляється більшість київських споживачів, немає ніяких «підводних каменів».

«Якщо людина використовувала 20 куб.м. – То за них потрібно платити. Використовував 200 куб.м.- Треба платити », – додав він.

Андрій Лях підкреслив, що попередження про те, що з 1 січня 2016 року споживачам, які відмовляться від установки газових лічильників, відключать газ – не є погрозами – це реальна картина.

Чиновник також зазначив, що до кінця поточного року столичні газовики повинні встановити 13000 приладів обліку газопостачання.А в квартирах з плитами і централізованим опаленням (без газових колонок), в яких газ використовується для підігріву води, лічильники почнуть встановлювати з 2016 по 2018 рр.

Джерело: gorodkiev.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно