Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У “Київміськбуді” розповіли про будівництво одного з найбільших в столиці мікрорайонів

logo_kmbud
 

За короткий час – на місці колишнього пустиря по вулиці Позняки у столиці, звідки довелося вивезти близько 50 000 кубічних метрів сміття виріс цілий мікрорайон з 6-ти будинків.

Про те, як відбувається будівництво одного з найбільших нових мікрорайонів столиці розповіли в прес-службі ПАТ ХК “Київміськбуд”

Зведення мікрорайону почалося трохи більше двох років тому.У травні будівельники ввели в експлуатацію першу новобудову на Позняках, 4-А. А нещодавно було завершено зведення монолітного каркасу житлового будинку № 5 IV черги будівництва в мікрорайоні Позняки, 4-А.За традицією, на будівельному майданчику встановили металевий квітка, яка є символом зростання і добробуту. Сьогодні на об’єкті триває облаштування внутрішньої інженерії та фасаду, встановлюють вікна.

Подібні роботи проводяться і в будинку № 4 III черги будівництва – новобуд фарбують в стильні біло-червоні кольори.

Завершуються роботи на 1 і 3 будинках, незабаром об’єкти будуть готувати до здачі в експлуатацію.

Активна фаза будівництва триває поки на 6 домі V черги будівництва. Тут будівельники влаштовують монолітний каркас, виконують кладку стін, проводять сантехнічні роботи.

Роботи, які виконує генеральний підрядник ТОВ “Ягуар”, тривають згідно з визначеним графіком. Це вже не перша спільна робота холдингу і генпідрядника.Першою була реконструкція НСК “Олімпійський”, який аналітики недавно визнали одним з найбільш значущих архітектурних проектів десятиліття в столиці.

При зведенні житлового масиву на Позняках, який вже охрестили “маленьким Нью-Йорком”, за рекордно короткий час, при високій якості, було облаштовано понад 2000 кубічних метрів монолітних фундаментів, це на 50% перевищило денну норму виробітку і дозволило на 12днів з випередженням графіка, завершити нульовий цикл робіт. Цей досвід був використаний також і при реконструкції сходів до пам’ятника Магдебурзькому праву, при реконструкції Олімпійського та інших об’єктів.

Слід також додати, що через дорогу від житлового комплексу будується триповерховий сад, який зможе прийняти 220 дітей.

Про умови покупки житла, вони в “Київміськбуді” залишаються незмінними.За умови повної оплати, інвестор отримує знижку в розмірі від 15 до 30% залежно від черги будівництва. Також трохи дешевше придбати квартиру в мікрорайоні Позняки, 4-А можна за умови 50% початкового внеску.

Джерело: unn.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно