Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Київраді впроваджують нові правила для компаній, що претендують на отримання землі

18732.jpg
 

Згідно з документом, пропонується вказувати в пояснювальній записці інформацію не тільки про кінцевих бенефіціарів власників, а й про засновників (учасників) юридичних осіб-заявників.
На засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили поправки до прийнятого за основу проекту рішення “Про надання інформації про кінцевих бенефіціарів власників юридичних осіб,претендують на отримання прав на землю або майно територіальної громади міста Києва “.

Відповідні дані можна отримати безкоштовно з відкритого реєстру Міністерства юстиції України.Це допоможе уникати корупційних ризиків та сприятиме максимальній прозорості при вирішенні питань власності та землекористування.

Крім того, відомості про кінцевих бенефіціарів власників необхідно буде оприлюднювати не лише в проектах рішень, які виносяться на розгляд сесії Київради, але і в листах, заявах і пропозиціях, які розглядаються під час засіданьпостійних комісій КГС.

Відзначимо, що згідно з чинним законодавством з 2015 року всі суспільства зобов’язані оприлюднювати та оновлювати інформацію про своїх кінцевих бенефіціарів власників у відкритому Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.Разом з тим, деякі суспільства, подають клопотання на отримання землі або приміщень комунальної власності, ігноруючи правила і не оприлюднивши інформацію про своїх справжніх бенефіціарів.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно