Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У київському ботсаду встановили “сонячні” ліхтарі

 

Нова система освітлення повністю автономна від міських електромереж.
На центральній алеї київського Ботанічного саду ім. академіка А. Фоміна завершили установку інноваційних вуличних світильників, обладнаних сонячними панелями. Освітлення профінансувала енергетична компанія ДТЕК.

Перші 10 світильників встановлені в нижній, самої слабоосвещенном частини ботанічного саду. У 2019 р ДТЕК планує обладнати ліхтарями всю центральну алею. Загальна сума вкладень складе близько 1,5 млн грн.

Нова система освітлення повністю автономна від міських електромереж. Завдяки цьому ботсад зможе економити на оплаті електроенергії.

“Установка сонячних ліхтарів дозволить зробити алею безпечнішою в темний час доби, при цьому ботсад не нестиме додаткові витрати на електроенергію. Технології відновлюваної енергетики та енергоефективності – це майбутнє українських міст.І ми в ДТЕК намагаємося максимально наблизити це майбутнє конкретними діями – від системних проектів з будівництва нової “зеленої” генерації в країні до таких простих проектів, як установка міського сонячного освітлення в рамках наших волонтерських програм “,- зазначив Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно