Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У київському ТРЦ з’явиться найбільший фудкорт в Україні

 

Зона фуд кортів і ресторанів ТРЦ Retroville зросла з 800 кв.м до 1800 кв.м.
У STOLITSА GROUP завершили реконцепцію зони фудкорту і ресторанів в проекті ТРЦ Retroville, повідомили в прес-службі девелопера. Площа посадки була збільшена на 1000 кв.м.

Зона фуд кортів і ресторанів зросла з 800 кв.м в первинному варіанті проекту до 1800 кв.м за рахунок торгових площ. Таке рішення відповідає світовим трендам розвитку торгової нерухомості, пояснили в міжнародній компанії Colliers International, яка є ексклюзивним брокером ТРЦ RETROVILLE.”Однією з останніх тенденцій девелопменту ТРЦ є збільшення зони громадського харчування.Спільно з девелопером ми запустили тендер по підбору операторів і вже відібрали близько 15 якірних орендарів, включаючи McDonald’s “, – повідомила директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International (Україна) Наталія Кравець.

Гендиректор ТРЦ Retroville Рената Якубченіене пояснила, що при розробці нової концепції були проаналізовані ТРЦ Києва, особливу увагу було приділено помилок, допущених девелоперами при плануванні зон фудкорту і розміщення ресторанів.Вона підкреслила, що після реконцепції проект пропонує найбільшу зону посадки серед столичних ТРЦ, площею 1800 кв.м.

Тепер фудкорт розташований на другому поверсі уздовж скляного фасаду ТРЦ.Таке рішення має ряд переваг: оглядові вікна у кафе і ресторанів, зрозуміла навігація для відвідувачів.

ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47.Загальна площа об’єкта становить 119 кв. м, з них близько 11 тис. займає бізнес-центр класу B. Орендна площа (GLA) – 80,7 тис. кв. м. Як повідомили в прес-службі ТРЦ Retroville, введення в експлуатацію заплановано на весну 2019 рік.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно