Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Книгу рекордів Гіннеса потрапив пам’ятник з Одеської області

18218.jpg
 

Гранітний пам’ятник, встановлений на території етнографічного комплексу «Фрумушика-Нова» в Тарутинському районі Одеської області, офіційно визнали найвищою в світі статуєю чабана (не плутати з найвищими пам’ятками).
Про це повідомляє сайт Книги рекордів Гіннеса. «Найвища статуя пастуха становить 16,43 м (53 фута 10,8 дюйма) і була встановлена ​​Олександром Паларієва (Україна) в Одесі, Україна, 1 грудня 2016 року. Паларієв створив статую «Овечий пастух -Фрумушика-Нова», використовуючи 152 м.метрів лабрадориту », – йдеться в повідомленні.

Це вже десятий рекорд, зареєстрований за 11-й рік існування етнографічного комплексу «Фрумушика-Нова». Попередні 9 рекордів реєструвалися в Національному реєстрі рекордів України.

Пам’ятник чабана в бурці і з посохом був внесений до Національного реєстру рекордів України в квітні цього року. Як уточнила Представниця і еколог Ірина Бурлаченко, яка була присутня на фіксації нового рекорду України, пам’ятник зроблений з граніту.Його висота з постаментом склала 17 метрів 93 сантиметри, а вага – 1080 тонн.

Ідею створення скульптури втілив 44-річний скульптор з Вінницької області Іван Короленко.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно