Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Криму не можуть ввести в експлуатацію будинки, побудовані за українськими законами

549560_w_300
 

У Криму не можуть ввести в експлуатацію будинки, побудовані за українськими законами. Як пояснили в Міністерстві будівництва і архітектури російського уряду півострова, це пов’язано з тим, що такі будинки неможливо ввести в експлуатацію за російськими законами.

Раніше нинішня влада півострова пропонувала продовжити дію будівельної документації українського зразка до 2017 року. «Мінбуд Криму просить забудовників підготувати узагальнений перелік об’єктів капітального будівництва – будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, забезпечення інженерними комунікаціями та об’єктами інженерно-транспортної інфраструктури яких здійснюється відповідно до постанови Держради республіки Крим від 16 вересня 2015 року № 746-1 / 15 «Про регулювання деяких питань містобудівної діяльності на території республіки Крим», – йдеться в повідомленні.

Забудовники при цьому повинні надати копії правовстановлюючих документів – експертизу проектної документації та дозвіл на будівництво по об’єктах багатоквартирних житлових будинків.

У липні минулого року кримські депутати прийняли постанову з пропозицією внести в закон по особливому режиму технічного регулювання будівельної галузі до 2017 року.

Це пов’язано з тим, що на півострові не врегульовано питання застосування містобудівної документації, затвердженої до 21 березня 2014 року, оскільки у нинішньої влади немає повноважень із технічного регулювання. У той же час, на ряд об’єктів, включених в російську цільову програму розвитку Криму і Севастополя до 2020 року, проектно-кошторисна документація розроблялася з урахуванням колишніх будівельних норм і правил.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Джерело: ru.krymr.com

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно