Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У липні почне працювати сервіс доставки їжі UberEats

 

Uber Eats запуститься в Україні в липні поточного року, спочатку тільки в межах центру Києва. Про це повідомляє Retailers з посиланням на інформацію від закладів, з якими сервіс веде переговори.
Також стало відомо, що з підключених ресторанів UberEats планує стягувати комісію в 40% від суми замовлення.

За словами директора з маркетингу мережі ресторанів Mister Cat Сергія Чайки, на першому етапі UberEats планує здійснювати доставку в межах центру Києва, а згодом запустити доставку на Оболоні і ще через деякий час – на Лівому березі.UberEats буде доставляти всі замовлення самостійно – для цього компанія набирає 600 мото- і Велокурьер в столиці.

ДОВІДКА

Uber Eats – це додаток для доставки їжі з місцевих ресторанів, запущене в 2015 році в Торонто, зараз сервіс працює в 200 містах по всьому світу. У додатку користувач отримує доступ до меню ресторанів, може вибрати їжу і оплатити замовлення.Для користувачів – це можливість замовляти їжу, для водіїв – заробляти на її доставку.

Для ресторанів Uber Eats – додаткове джерело замовлень і лінія збуту.Однак, за словами Чайки, у сервісу дуже висока комісія: Mister Cat запропонували підключитися за 40% від суми замовлення. В іншому ресторані анонімне джерело повідомило Retailers про інформацію про 35-40% комісії на користь Uber Eats.На думку Чайки, такі умови не вигідні київським закладам, які “і так намагаються встановити оптимальні ціни”.

Відзначимо, 12 березня Дмитро Пустовалов написав у себе на сторінці соціальної мережі Facebook про те, що сервіс шукає людину на посаду керівника проекту Uber Eats в Україні. Поки компанія не оголошувала про те, хто стане на чолі сервісу.

Джерело: delo.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно