Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Литві побудували ідеальний котеджне селище

18184.jpg
 

У передмісті литовської столиці побудували невелике котеджне селище, який можна назвати ідеальним з будь-якої точки зору: комфортності, екологічності, видів і навіть вартості!
Селище всього з 8 невеликих котеджів виріс посеред Гуделяйского лісу під Вільнюсом і отримав назву “Лісові горіхи”, повідомляє delfi.lt. “На лісовій ділянці ми розмістили будинку по колу, створивши враження упорядкованого безладу, – розповів архітектор Вітаутас Аветінас.- Кожен з будинків має вигляд на ліс з боку свого двору. Силуети же будівель, вертикалі вікон і матеріали для оздоблення фасаду ми ототожнили з силуетами лісу і сосен “.

При будівництві селища намагалися використовувалися натуральні матеріали – камінь і дерево.Простір між будинками в селищі викладено плиткою, у дворах будинків – обов’язковий газон. Всі будинки двоповерхові, але загальна площа кожного відносно невелика, всього 130 м2 – великий будинок на думку литовців, нині занадто витратна підприємство.Планування майбутні господарі котеджів також могли вибирати з декількох варіантів, пропонованих забудовником – компанією Constra.

За словами керівника компанії Славоміра Волкова, майже всі покупці хотіли, щоб в будинку була окрема зона спальні для їх батьків з ванною кімнатою та туалетом, гардеробна кімната і 2-3 дитячих з окремими санвузлами.

Дивіться, як виглядає ідеальний котеджне селище по-литовськи:

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно