Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Лондоні побудують найвища житлова будівля Західної Європи

9615.jpg
 

Китайська девелоперська компанія Greenland Group отримала офіційний дозвіл на будівництво найвищого житлового будинку в Західній Європі, повідомляє видання Architects Journal. Здвоєний хмарочос заввишки 240,5 м зведуть в лондонському районі Кенарі-Уорф.Концепцію 67-поверхової вежі в формі квіткової пелюстки розробила архітектурна студія HOK. Нова будівля отримає назву Tower Hamlets (в перекладі з англійської «Вежі-пелюстки»), йдеться на сайті архітектурного бюро.

Будівництво об’єкта почнеться у вересні 2015 року на місці чотириповерхового офісного комплексу Hertsmere House. Ця будівля вже знесли: до 2020 року тут зведуть «Вежі-пелюстки». У хмарочосі розмістять 861 квартиру, на нижніх поверхах відкриються кафе і магазини.Загальна площа комерційної нерухомості в Tower Hamlets складе 941 кв. м, весь об’єкт займе територію 0,56 га.

Проект HOK передбачає облаштування 3,75 тис. Кв. м громадських просторів і дитячу зону з приміщенням для ігор і кімнатою для малювання загальною площею 900 кв.м. Всі побутові служби Tower Hamlets розмістяться в сусідньому будинку, з’єднаному з хмарочосом закритим зимовим садом зі скляними стінами. На даху «Веж-пелюсток» планується облаштувати терасу з зеленими насадженнями.

Tower Hamlets стане однією з архітектурних домінант лондонського пейзажу, а також найважливішим проектом для Greenland Group в Європі, розповів старший менеджер компанії з планування Сетарех Нешат.За його словами, 96 квартир в новому будинку будуть доступними: компанія зробить грошовий внесок до міської ради Лондона, що дозволить владі забезпечити квартирами тих, хто потребує поліпшення житлових умов, пише Architects Journal.Девелопер викупив майданчик для будівництва «Веж-пелюсток» в 2014 році.

Джерело: realty.rbc.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно