Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Львові через сміття можуть закрити школи і дитсадки

16598.jpg
 

Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна.
“Ми сьогодні спостерігаємо досить серйозну проблему з вивезенням сміття з територій шкіл, дошкільних навчальних закладів та установ охорони здоров’я.Протягом 3-4 тижнів сміття накопичувався і, відповідно, на сьогоднішній день маємо 59 переповнених сміттям майданчиків в навчальних закладах, і можливостей його вивозити у нас немає “, – зазначила Слічна.

За її словами найгірша ситуація з вивезенням сміття у навчальних закладах Франківського району де перевантажені 19 майданчиків. Крім того, аналогічна ситуація і в медичних закладах, де протягом 2-3 тижні сміття не вивозиться.

“У січні-лютому температура повітря була низькою, сьогодні маємо плюсову температуру, і всі ці відходи розкладаються.А це, перш за все, харчові відходи в навчальних закладах і установах охорони здоров’я, і ​​це досить серйозна проблема погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації в Львові – це комахи, гризуни.Зараз ми все одно проводимо заходи з дератизації, але результату це не дасть, поки ці контейнерні площадки не будуть промитими, і тоді потрібно проводити дератизацію “, – сказала вона.

“Якщо ситуація буде розвиватися в такому форматі, то це становитиме загрозу для життя і здоров’я, в першу чергу, дітей, а також і для педагогічного та технічного персоналу.Безумовно, є санітарні правила і норми, і ми самі припинити навчання не можемо – такі питання розглядаються на комісіях ТЕБ та НС.Якщо така загроза є, то навчальний процес повинен припинятися “, – додала Галина Слічна, зазначивши, що на даний момент ситуація ще не критична.

За її словами, якщо така загроза буде – то відповідне рішення буде прийматися на міської комісії ТЕБ та НС.

Джерело: ukranews.com

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно