Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Львові побудують мега-сучасне грошове сховище

9159.jpg
 

Минулого тижня Львівська горсоветвиделіл Нацбанку земельну ділянку площею 7,72 га для будівництва даного сховища. Йдеться про ділянку у Львові між проектованими вулицями Земельна і Мележа (в районі Галицького перехрестя).В даний час ці землі мають статус промислових і на сьогоднішній день не використовуються.

Як відзначили в НБУ, такий великий шмат землі потрібен для того, щоб дотримати всі сучасні міжнародні стандарти щодо організації касових центрів, а також вимоги безпеки до будівель такої категорії складності.

До слова, як буде виглядати майбутній мега-сучасний касовий центр поки не відомо – проектні роботи по даному об’єкту ще не проводилися. Але в банку зазначають, що займуться розробкою проекту відразу ж після виділення землі під будівництво.

У Нацбанку також розповіли, що нове грошове сховище буде відповідати всім міжнародним стандартам і вимогам.

На ділянці будуть організовані: інженерно-господарська інфраструктура, гаражні бокси для розміщення підрозділу перевезення цінностей, під’їзні шляхи, зони паркування автотранспорту банків.

Сама будівля касового центру буде розміщуватися на площі близько 1,2 га, решта території буде відведено під охоронну зону, частина якої, в перспективі, планують також використовувати для розширення будівель.

Крім того, територія касового центру, куди будуть привозити готівку з усього західного регіону, матиме три рівні охоронної зони. В одній з них, за європейським зразком, навіть буде викопаний рів з водою.

Як відзначають в НБУ, орієнтовно, будівництво сучасного касового центру у Львові триватиме близько 5 років. За попередніми підрахунками, його зведення обійдеться в 20-30 млн. Доларів.

“Створення такого касового центру позитивно вплине на імідж Львова, підвищить його економічний потенціал дозволить створити нові робочі місця, сприятиме мінімізації ризиків, пов’язаних із забезпеченням економіки західного регіону готівкою,а також дозволить децентралізувати і геополітично і стратегічно посилити бізнес-клімат регіонів “, – повідомили в прес-службі НБУ.

Варто відзначити, що крім Львова такі сховища планують побудувати в Одесі і Дніпропетровську чи Харкові.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно