Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Макао відкриють розважальний центр з колесом огляду на фасаді

5216.jpg
 

Макао (Macau) називають «Китайським Лас-Вегасом». Незліченна кількість казино, готелів, ілюмінації. Практично щороку це місто вражає туристів будь-яким грандіозним архітектурним проектом.

Cовсем нещодавно влада Макао повідомили про швидке відкриття нового розважального центру, в фасад якого буде вбудовано даний колесо огляду.

Розважальний центр Studio City Macao буде включати в себе стадіон на 5000 місць, майже 3000 квадратних метрів торгових площ, 1600 готельних номерів і перше в світі колесо огляду у вигляді вісімки, вбудоване в фасад будівлі на висоті 130 метрів.

На створення такої форми атракціону Golden Reel («Золота котушка») архітекторів надихнув сюжет коміксів про Бетмена, коли астероїди протаранили наскрізь будівлю в Готем-Сіті.Конструкція колеса буде виконана в стилі «стімпанк» (steampunk), а доступ до нього – здійснюватися з 23 поверху величезної будівлі. У кожну капсулу зможуть поміститися до 10 чоловік, а оборот становитиме 15 хвилин.

На сьогоднішній день розважальна конструкція вже змонтована і проходить численні технічні випробування. Комплекс Studio City Macao планують відкрити вже до кінця цього року.

Потрібно зазначити, що сума, виділена на будівництво розважального комплексу, становить 2,1 мільярда доларів. Але, як стверджують розробники, ця сума окупиться досить швидко.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно