Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У метро можуть з’явитися туалети

 

Мінрегіон розгляне можливість проектування в метрополітені туалетів для пасажирів.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує розглянути введення нового зміни в державну будівельну норму (ДБН) щодо проектування громадських туалетів для пасажирів на станціяхметрополітену або при входах в них.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

«Питання наявності на станціях метрополітену туалетних кімнат, доступних для звичайних людей (пасажирів метро), не нова і періодично піднімається громадянами. Наскільки мені відомо, в Києві навіть створювали таку петицію, яку підтримали багато киян.Тобто запит у суспільства є. Але проектування публічних туалетів на станціях метрополітену в державних будівельних нормах зараз не передбачено.Тому зараз, оновлюючи ДБН щодо метрополітенів, ми вирішили також проаналізувати і це питання, і розглянути пропозицію про введення нової норми, яка стосуватиметься можливості проектування туалетів на станціях метро або при вході в них », – написав він.

За словами Парцхаладзе, необхідно проаналізувати всі технічні можливості того, як це можна зробити.

«Потрібно зробити оцінку питання з усіх боків. Ключові критерії: необхідність, безпеку і співвідношення за вартістю.Можливо, на самих перонах станцій робити це буде складно технічно. Альтернативні варіанти – проектувати громадські туалети при вході в метро або в підземних переходах. Це буде зручно для людей.У багатьох країнах Європи саме так і зроблено, наприклад, в підземках Лондона, Парижа чи Рима працюють такі туалети », – зазначив заступник міністра.

Він також повідомив, що на сьогоднішній день в чинній ДБН «Споруди транспорту.Метрополітени »відсутня норма щодо проектування громадських туалетів для відвідувачів.

«Це пояснюється можливою небезпекою для пасажирів, недопущенням закладки пожежо- та вибухонебезпечних предметів.Однак в ряді країн світу, зокрема, у Франції, Великобританії, Австрії, Японії, Південної Кореї, туалети для пасажирів в метро є поширеною практикою і користуються попитом.До речі, в Україні також є приклади пристрою туалетних кімнат для пасажирів метро на деяких станціях харківського метрополітену », – зазначив Парцхаладзе.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно