Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Мінрегіоні оцінили готовність ЖКГ до зими майже в 65%

5617.jpg
 

Технічна підготовка комунальної інфраструктури до зими йде згідно з планом.

Планові показники стану підготовки сфери житлово-комунального господарства України до роботи в осінньо-зимовий період виконані на 60-65%.

Про це в ході засідання уряду повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

«Станом на 1 серпня готовність житлово-комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період оцінюється приблизно в 60-65%», – сказав він.

За словами Кругляка, цей показник сформований за результатами аналізу діяльності підприємств теплоенергетичного комплексу, житлового фонду, суб’єктів водопровідного та каналізаційного господарства.

Крім того, заступник міністра зазначив, що на сьогоднішній день технічна підготовка комунальної інфраструктури до зими йде згідно з планом.

«У нас ще є час до 1 вересня.Йде заміна теплових трас, займаємося заміною котлів, займаємося роботою по встановленню альтернативних котлів, і з технічної точки зору питання проходження опалювального сезону котельнями та трасами поки занепокоєння не викликають “, – сказав Кругляк.

Джерело: economics.unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно