Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Мінрегіоні розповіли, де в Україні найактивніше будують

17823.JPG
 

За підсумками восьми місяців лідерами за обсягами виконаних будівельних робіт стали Житомирська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Київська області.
За підсумками січня-серпня 2017 підприємства України виконали будівельні роботи на суму 53,5 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склав 125,4%.Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. “Будівельна галузь продовжує стабільно зростати.І дуже добре, що позитивна тенденція спостерігається не стільки в столиці, як всі звикли, а в інших регіонах України.За даними Державної служби статистики за підсумками січня-серпня цього року підприємства вже виконали будівельні роботи на суму 53,5 млрд грн. Обсяги будівництва зросли більш ніж на чверть у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.Лідерами є Житомирська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Київська області “, – сказав він.

Так, індекс будівельних робіт в Житомирській області склав 16,7%, Кіровоградській – 165%, Запорізькій – 141%, Одеській – 135%, Київській – 134%.

Тільки Луганська та Чернівецька області знизили темпи будівництва в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – індекси будівельної продукції склали 79% і 95% відповідно.

За підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд склав 130,1%, будівель – 121,4%.Нове будівництво, реконструкція і технічне переоснащення склали 77% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 13% і 10% відповідно.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно