Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Мінсоцполітики обіцяють не позбавляти субсидій за дорогі покупки і продаж нерухомості

1460625198_362633300
 

Продаж нерухомості, отримання спадщини, наявність кількох квартир або автомобілів, а також здійснення громадянином покупки на суму понад 50 тис. грн. не є причиною позбавлення громадянина права на отримання субсидії на оплату комунальних послуг і не є приводом для призупинення виплат, у разі, якщо субсидія вже надається.

Про це йдеться в роз’ясненні Міністерства соціальної політики України.

«Продаж квартири або будинку не входить у перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії. Більш того, про факт продажу квартири громадяни не зобов’язані інформувати органи соціального захисту. Якщо сім’я зробила покупку, що перевищує 50 тис. грн. на момент отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй не припинять надавати, – йдеться в роз’ясненні. – У той же час звертаємо увагу на те, що дохід від продажу квартири повинен бути задекларований в наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період, скажімо в 2017-2018 рр.».

Як підкреслили в Мінсоцполітики, на оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого в спадщину або в подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не враховується при розрахунку розміру субсидії.

«Також звертаємо увагу на те, що наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить майно, – йдеться в роз’ясненні. – Якщо сім’я придбала квартиру в кредит, то при визначенні права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. грн, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання ».

Чи не є перешкодою для надання субсидії та витрати на медичні послуги.Однак якщо хтось із зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, будівельних матеріалів або одноразово сплатив послуги з будівництва, ремонту квартири або будинку, автомобіля на суму, що перевищує 50 тис. грн., субсидія не призначається.

«У той же час, і тут є винятки. Держава готова йти назустріч тим сім’ям, які реально потребують допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг», – підкреслили в міністерстві.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно