Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У МВС незаконно приватизовані квартири на 40 млн грн

1670.jpg
 

При розподілі житла для співробітників Міністерства внутрішніх справ було незаконно приватизовано 107 квартир на 40 млн грн.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву глави МВС Арсена Авакова. “Безконтрольність за використанням службового житла в системі МВС привела до незаконного відчуження (приватизації) 107 квартир вартістю 40 млн грн, право власності на які належить Державі Україна в особі Кабінету Міністрів України на праві господарськоговедення Державної іпотечної установи”, – повідомив Аваков.

За його словами, такі порушення мали місце в управліннях МВС 17 областей та центральному апараті міністерства.

Він зазначив, що існували й інші корупційні схеми в цьому напрямку. “За укладеними договорами між ГУМВС в Київській області та ЗАТ ВПБФ “Атлант” на будівництво багатоквартирних житлових будинків на земельних ділянках ГУМВС передбачалася передача житла площею в розмірі 10% загальної площі збудованих приміщень.Однак внаслідок не виконання забудовником договору недоотримано житла загальною площею 3 907,7 ​​кв. м на суму 35,1 млн грн”, – розповів міністр.

Крім того, за його словами, був встановлений факт придбання в кінці 2012 р в центрі Києва квартири площею 160 кв.м вартістю 3,2 млн грн для колишнього начальника міліції Київської області Мазаний В. Б. На придбання зазначеного житла зайво витрачено понад 2,2 млн грн.

Нагадаємо, за словами Авакова, при закупівлі номерних знаків для МВС вчинені спекуляції на 34,4 млн грн.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно