Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У наступному році Novus відкриє 20 000 кв. м торговельних площ

13204.jpg
 

26 серпня Novus відкрив новий супермаркет в Києві, недалеко від станції метро «Лівобережна». Його особливістю є те, що житловий масив поряд буде будуватися після відкриття магазину. У компанії розраховують на потік із розташованих поруч офісних будівель.

«У нас є принцип: ми стаємо на «вечірньому» потоці і розраховуємо потік 5 000-6 000 покупців в день», – розповів генеральний директор мережі Novus Ігор Ланда.

У декількох кілометрах, на метро «Лівобережна», поруч з Міжнародним виставковим центром, також працює ще один гіпермаркет мережі.Однак Ігор Ланда відповів, що потоки торгових точок не перетинаються, і навів приклад мережі Lidl в Литві, де по 3-4 супермаркету знаходяться на одному перехресті.

«Економічна ситуація буде змінюватися на краще, доходи населення будуть рости», – впевнений Ланда. Однак на питання про те, що відбувається зараз в роздрібній торгівлі, управлінець привів статистичну інформацію: оборот роздрібної торгівлі зріс на 2,4% з початку року при інфляції в 3,5%. «Купівельна спроможність не росте», – резюмував Ланда.

До кінця року в компанії планують відкрити ще від двох до чотирьох магазинів. Вони будуть відкриті на орендованих площах, проте, за словами Ланди, у компанії вже розглядають ділянку, на якому в наступному році буде побудований ще один власний магазин.

«На наступний рік у нас план по відкриттю 20 000 кв. м в рік, що приблизно дорівнює 3-4 магазинах», – зазначив генеральний директор мережі.

У минулому році в мережі ініціювали франчайзинговий проект – були відкриті два супермаркети по франчайзингу в Миколаєві.

«Ми зараз відпрацювали на відкритих магазинах типологію і публічно вийшли з пропозицією – у нас спеціально створений сайт, буклети, презентація. Ми розраховуємо на досить великий обсяг франчайзингових проектів в наступному році», – поділився планами Ігор Ланда.

Магазини, відкриті по франчайзингу, практично не відрізнялися від власних точок компанії. «У нас була досить жорстка франшиза в Миколаєві, але тепер ми зробили більш полегшену версію.Нам би хотілося, щоб це були або магазини, які зараз готові відкритися, або магазини, які сьогодні вже працюють, яким ми можемо передати свій досвід », – додав генеральний директор мережі.

Також Ігор Ланда розповів, що мережа в останній рік активно працює над енергозбереженням та впровадженням нових технологій. «Ми закінчуємо роботу над програмним забезпеченням, яке дозволить нам оперативно, в режимі онлайн, міняти розташування планограмам.Зараз ми це робимо вручну, але в березні наступного року в усіх магазинах вже буде працювати програма, яка виставляє товар, робить ротацію.Другий етап – спеціальна система на складі WMS, тобто ми йдемо в повний цикл Supply Chain, який дозволяє автоматизувати всі процеси від контракту до потрапляння товару на полицю.Працівники не будуть приймати рішення, це буде робити програмне забезпечення», – розповів Ігор Ланда.

За його словами, дуже багато постачальників скаржилися на те, що між домовленістю і появою товару на полиці проходить багато часу, тому в мережі його скоротять буквально до кількох днів. Сьогодні це займає кілька місяців.

Компанія не має проблем з кредитним навантаженням. «У нас немає проблем з поверненням кредитів. Ми брали їх у Банку реконструкції та розвитку, де не може бути проблем.Що стосується інших кредитів – ми працюємо тільки з першою п’ятіркою банків, яку затвердила НБУ», – зазначив керівник.

Директор по маркетингу Марина Булацкая розповіла, що новий магазин стане першим, де впровадять зміни по внутрішньому оформленню магазину.«Він відкрився з уже оновленої навігацією: зроблений більш читабельним шрифт на покажчиках, додані іконки замість цифрових позначок. Попереду у Novus багато змін і в дизайні, і в промо, адже їй в цьому році виповнюється сім років», – поділилася Булацкая.

Також в мережі, за її словами, планують розвивати і формати, спрямовані на колаборації та підтримку мануфактурних, крафтового виробників, занадто маленьких, щоб потрапити в мережу, але з дуже цікавою сучасному покупцеві продукцією.«Формат з продукцією локальних виробників буде вводитися на постійній основі, але всі подробиці будуть пізніше», – зазначила директор мережі по маркетингу.

У новому супермаркеті буде працювати сервіс збору замовлення вартістю 20 грн для клієнта.До цього він працював тільки в супермаркеті на Здолбунівській, в компанії не робили акценту на просуванні сервісу, але тепер будуть масштабувати його на всю мережу.

Наступне відкриття супермаркету очікується на метро «Вокзальна».

Джерело: retail-community.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно