Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Нідерландах планують будувати житло на штучних островах

17535.jpg
 

Голландські інженери розробили і представили громадськості модель штучного острова, на якому можна буде будувати житлові будинки і навіть обробляти поля!
Головна проблема Голландії, як відомо, полягає в тому, що чимала частина країни знаходиться нижче рівня моря і для захисту від повеней голландці використовують цілу мережу гребель загальною довжиною близько 1900 км.Однак проблема розширення житлової та сільськогосподарської території країни все одно залишається актуальною і вчені щільно цікавляться можливістю розміщення нового житла на штучних плавучих островах.

Кожен такий острів площею близько 3 км2 буде складатися з 80-90 плавучих елементів, створених з бетону і сталі. Острови будуть пов’язані з морським дном, берегом і один з одним. Планується також зробити їх незалежними.

Проект отримав назву Space at Sea (Простір на море). Зараз ведуться додаткові дослідні роботи, розраховані на 3 роки, а перший справжній острів за цією технологією планується до будівництва через 10-20 років.

Поки ж співробітники Морського дослідницького інституту Нідерландлов створили модель такого острова розміром 6 на 8 метрів і помістили її в басейн, де імітували вітер і хвилі – для показу потенційним інвесторам.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно