Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Нідерландах вперше роздрукують готель

dd2a65a435d1dcb139fbcf8bbed3912e
 

Вже були деякі спроби надрукувати невеликі будинки, наприклад, для біженців. І ось тепер 3D-друковане будівництво стало більш масштабним, в Нідерландах вирішили надрукувати “ділову готель”.

Готель de Slaapfabriek матиме 12 кімнат, для людей, що готуються до ділової зустрічі і конференц-зал для обговорення питань. Поки невідомо як саме буде виглядати готель зсередини, але вже зрозуміло, що зовні вона буде нагадувати квітку з розпускаються пелюстками.

Будівництво de Slaapfabriek обійдеться в 420 000 доларів, і воно по справжньому дешеве в порівнянні з подібними проектами зі складною архітектурою. Також, вже на етапі проектування готель став “зеленої”, так як матеріали використовуються в будівництві будівлі будуть зроблені з перероблених матеріалів, кількість будівельного сміття скоротиться на 70 відсотків, та й самі витрати матеріалів скоротяться.

Планується, що de Slaapfabriek буде побудований вже в 2017 році і це буде перший у Європі роздрукований будинок, який буде прийнятий у експлуатацію.

Джерело: fainaidea.com

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно