Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Нідерландах всі потяги перейшли на вітрову електроенергію

655477
 

Про це повідомляє AFP з посиланням на прес-службу національної залізничної компанії NS.

“З першого січня, 100% нашого рухомого складу працюють на електроенергії виробленої за рахунок вітру”, – цитує агентство прес-секретаря компанії Тона Боонен.

Агентство нагадує, що голландська енергетична компанія Eneco два роки тому перемогла в тендері, оголошеному NS. Отже, компанія підписала 10-річний контракт, який мав би початися з січня 2018 року, саме тоді всі поїзди NS повинні були почати працювати від енергії вітру.

Таким чином, перехід на вітрову електроенергію відбувся на рік раніше запланованого терміну.

“Тому ми фактично досягли нашої мети на рік раніше, ніж планувалося”, – сказав Боон, додавши при цьому, що досягти такого успіху вдалося за рахунок збільшення числа вітряних електростанцій по всій країні.

На спеціальному сайті двох компаній, присвяченому “зеленим поїздам”, повідомляється, що з 1 січня 2017 року року Нідерланди стали першою країною світу, де “близько 600 000 пасажирів щодня подорожують завдяки енергії вітру”.

Відзначимо, що на маршрути компанії NS щодня виходять близько 5500 поїздів.

У повідомленні компанії також йдеться про те, що одна вітрова електростанція може забезпечити енергію для пересування одного поїзда на відстань в 200 кілометрів.

“Компанії також сподіваються до 2020 року знизити енерговитрати на пасажира на 35% в порівнянні з 2005 роком”, – відзначає AFP.

Джерело: eurointegration.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно