Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У ногу з часом: сучасна інноваційна бібліотека

9859.jpg
 

Щоб виправити цей стан речей і залучити в читальні якомога більше відвідувачів, в Сіднеї (Австралія) скоро почнеться будівництво бібліотеки, яка представить собою суспільний простір широкого профілю для проведення семінарів, обміну новими ідеями іінноваційними рішеннями.

Іменитий японський архітектор Кенго Кума (Kengo Kuma) представив свій новий проект громадської бібліотеки, яка незабаром буде побудована в Darling Harbor в Сіднеї (Австралія).

Незважаючи на те, що архітектори визначають свій проект як «бібліотека», на його території буде розташовано багато інших громадських просторів.Крім залів з книгами, в будівлі розташують простору для дитячого розвитку, знайдеться місце для стартапів, де можна буде випробувати нові технології. Нагорі облаштують ресторан з прекрасним видом на місто і затоку.

Динамічний фасад мультифункціональної бібліотеки буден немов «оповитий» дерев’яними спіралями. Таке Архітекторське рішення не тільки виділить будинок серед інших будівель, але і стане своєрідним захистом від палючого сонця.До того ж, «кругова» архітектура буде як би сприяти активному спілкуванню відвідувачів.

Очікується, що проект буде реалізований і відкриє свої двері в 2018 році.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно