Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У передмісті Києва за перший рік будівництва нових об’єктів продається близько 35% квартир

 

Про це повідомив керуючий партнер компанії АVM Development Group Владислав Кононов.
За його даними, у другий рік будівництва продажу кілька знижуються – до 25%. Крім цього, близько 40% продається в перебігу 1,5-2 років вже після введення об’єкта в експлуатацію.

Експерт звернув увагу на те, що в передмісті Києва кількість продажів на котловані за 6 місяців 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася на 5-7%.За його словами, зростання продажів житла в передмісті столиці викликаний двома головними факторами: величезною різницею в ціні з київськими об’єктами – понад 35%, а також комфортними умовами для майбутнього життя.«На сьогоднішній день різниця в ціні між передмістям і Києвом стимулює потенційних покупців цікавитися об’єктами, що будуються в передмісті.Крім цього, багато хто просто не хочуть жити в багатоповерхових будинках, і саме в приміських селищах забудовники будують об’єкти комфортної поверховості, що не перевищує 6-9 поверхів », – підкреслив Владислав Кононов.

На його думку, однією з важливих тенденцій 2019 року стало те, що більшість покупців прагне стати власниками житла на початкових стадіях будівництва.«Потенційні покупці схильні інвестувати на початковому етапі будівництва, так як вартість квартири або котеджу до моменту введення в експлуатацію додає в ціні в середньому на 25%», – сказав він.

Експерт також повідомив, що за 6 місяців 2019 року компанія AVM Development Group реалізувала більше в 150 квартир в об’єктах, що будуються: ЖК «Нова Конча-Заспа» (с. Ходосівка), РК Vlasna (с. Ходосівка) і ЖК «Супутник Теремки» ( с. Гатне).Найбільшою популярністю у покупців користувалися однокімнатні квартири, продажі яких склали близько 70 квартир. Також було продано більше 50 двокімнатних та 30 дворівневих квартир.

Нагадаємо, що в 2019 році компанія AVM Development Group почала будівництво 3-х котеджних екогородка комфорт і преміум-класу «Нова Конча-Заспа De Luxe» (с. Ходосівка), розташованих на ділянках 6, 15 і 25 га. «Уже реалізовано понад 30 будинків площею від 100м2 до 350м2.Будівництво всіх об’єктів компанії йде строго за графіком », – підсумував Владислав Кононов.

Довідка

Будівельно-інвестиційна компанія AVM Development Group була заснована в 2012 році.Головною спеціалізацією компанії є будівництво приміських житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою і зручним місцем розташування.

AVM Development Group реалізує комплексні будівельні проекти «під ключ»: від концепції ЖК, до здачі його в експлуатацію.У компанії створено: власне архітектурне бюро, генпідрядна організація, служби замовника і обслуговування нерухомості.

За роки діяльності компанії було побудовано більше 80 об’єктів житлової забудови в передмісті Києва площею понад 80000 м2.

За підсумками 2018 року компанія AVM Development Group було введено в експлуатацію 3 багатоквартирних будинки в ЖК Vlasna і «Нова Конча-Заспа» та 44 індивідуальних зблокованих будинків.

На даний момент на стадії будівництва знаходиться 3 комплексу, розташованих в Києво-Святошинському районі: ЖК «Нова Конча-Заспа» (с. Ходосівка), РК Vlasna (с. Ходосівка) і ЖК «Супутник Теремки» (с. Гатне).

У 2019 компанія AVM Development Group почала будівництво 3-х котеджних екогородка комфорт і преміум-класу «Нова Конча-Заспа De Luxe» (с. Ходосівка), розташованих на ділянках 6, 15 і 25 га. Буде побудовано понад 100 будинків за фінською технологією площею від 100м2 до 350м2.

Також компанія почала будівництво пілотного проекту прибуткового будинку.

Сумарна житлова площа споруджуваних об’єктів складе 150 000 м2.

Джерело: n-k-z.com

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно