Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У першому будинку ЖК Park Lake City почали фасадні роботи (відео)

 

У першому будинку житлового комплексу Park Lake City, який зводиться групою компаній DIM в одному світлофорі від столиці на 10-му кілометрі Нової Обухівської шосе, почали роботи по утепленню фасаду.
У будинку повністю виконані монолітні роботи, завершується влаштування вузлів примикання цегляної кладки до вікон. Добігає кінця установка склопакетів та влаштування покрівлі. Розпочато роботи з прокладання внутрішніх електричних мереж.

У другому будинку також повністю завершені монолітні роботи і монтаж сходових маршів. Цегляна кладка стін ведеться на 2 і 3 поверхах. У третьому будинку будівельники ведуть монолітні роботи в підвалі і на 1 поверсі.

Park Lake City від групи компаній DIM – це житловий комплекс бізнес-класу, що складається з 20 чотириповерхових будинків і 15 таунхаусів, які будуть розміщені на закритій території площею 15 га із зонами відпочинку, власним водоймою і пляжною зоною, а також дитячимосвітньою установою. Цілодобово прибудинкова територія спроектована за концепцією «двір без авто», на ній також розташуються бігова доріжка, міні-футбольне і волейбольне поле, зона барбекю.Кожна квартира в житловому комплексі буде мати індивідуальне опалення і панорамні вікна. Для автовласників передбачений паркінг під навісами з зарядками для електромобілів.

ЖК Park Lake City проходить міжнародну сертифікацію BREEAM – системи екологічної оцінки ефективності будівель.Сертифікат BREEAM – це підтвердження високої якості і екологічності житлового комплексу і гарантія того, що ресурси, які їм споживаються, будуть використані дбайливо, а витрати на його експлуатацію будуть помітно нижче – до 35% економії в порівнянні з комплексами, якіне мають подібної сертифікації.

Джерело: parklake.city

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно