Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Південно-Китайському морі побудують штучний острів

121646
 

До 2027 року в Південно-Китайському морі за проектом бюро Diller Scofidio + Renfro побудують штучний острів з житлом, готелями, культурними центрами і портом для двох круїзних лайнерів.

Конкурс організувала адміністрація острова Хайнань, який розвиває з 1988 року як великий туристичний курорт. Новий штучний острів площею 250 гектарів за планами влади стане унікальним у своєму роді об’єктом і приверне ще більше уваги до місця. Загальна композиція острова вже сформована, від учасників був потрібний генплан території і проекти основних культурних споруд.

З десяти запрошених бюро в фінал пройшли Diller Scofidio + Renfro, Foster + Partners і Morphosis. Всі три проекти виносять житлову функцію по периметру острова, щоб залишити центральну частину під парк і громадські будівлі. При цьому архітектори DS + R запропонували найкомпактнішу і радикальну житлову забудову з трьох, придумавши єдиний житловий пояс із плавною зміною поверховості.

У парковій частині проект продовжує тему єдиної алеї. На одній осі архітектори розміщують громадські будівлі: музичні майданчики, кінотеатр, культурний центр і конгрес-хол. Пропонується також доповнити острів поясом із закритих басейнів.

Програму конкурсу і стратегію розвитку острова розробляло бюро Вісенте Гуайарта, відомого по роботі головним архітектором Барселони. Будівництво почнеться вже в наступному році, щоб встигнути повністю здати острів до 2027 року. Паралельно влада опрацьовує ідеї розміщення подібних островів вздовж усього узбережжя.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно