Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У платіжки за комуналку додадуть охорону лічильників

Sensus installation step by step 14/7/05
 

За два роки в київських будинках вкрали вже близько 500 лічильників. Крадуть тому, що деякі елементи лічильників мають в складі кольорові метали, які можна здати на металобрухт і непогано заробити.

Про це розповів заступник голови Київської міськадміністрації Петро Пантелєєв.

Місто разом з Київенерго буде відновлювати вкрадені лічильники. А балансоутримувачі будинків працюють над встановленням фізичних перешкод: дверей, решіток і т.д.

“Але з досвіду видно, що цього недостатньо. Тому, місто зараз запропонувало програму з охорони приміщень, де встановлені лічильники. Разом із поліцією охорони ми працюємо над тим, щоб обладнати приміщення спеціальним обладнанням, датчиками, які виведені на пульт охорони. І якщо зловмисник потрапляє в таке приміщення, через 3-4 хвилини приїде наряд і його затримає”, – зазначив Петро Пантелєєв.

На таке обладнання в бюджеті на 2017 рік виділено 10 млн грн.

На сьогоднішній день, сигналізацією вже обладнано 12 київських будинків. Місто їх встановило, а ось абонентську плату за обслуговування поліцією охорони оплачує вже кожна квартира.

“Сума незначна – з квартири в місяць виходить близько 4-5 грн. Це незрівнянно з зекономленими тисячами гривень на квитанціях за допомогою лічильників”, – зазначив Пантелєєв.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно