Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У правила надання субсидій внесуть зміни

4384.JPG
 

У Міністерстві соціальної політики пропонують внести зміни в механізм надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Зокрема, будуть внесені корективи до порядку заповнення документів, які покликані уточнити поняття «достовірність поданих громадянами даних». Відповідні зміни будуть внесені на розгляд уряду.Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

У відомстві також заявили, що будуть пропонувати скасувати обов’язкове зазначення в деклараціях разових державних виплат – допомоги ветеранам Другої світової війни до 9 Травня, допомоги на поховання, засобів, одноразово виплачуються Матерям-героїням, і ряду іншиханалогічних виплат.

«Наше завдання – забезпечити дотримання принципу соціальної справедливості в цьому питанні. Держава зобов’язана допомогти людям, рівень доходів яких не дає їм можливості самостійно заплатити за комунальні послуги », – пояснив Міністр.

Крім цього, чиновник зазначив, що в деяких регіонах проблеми з наданням субсидій очевидні: «Аналіз показує, що системних проблем з наданням субсидій в цілому по країні немає.Але в окремих регіонах проблеми очевидні, – є області, де субсидії призначені 5-7 відсоткам тих, хто звернувся ».

У «Нафтогазі» сподіваються на швидку монетизацію субсидій. Тоді громадяни зможуть самі вирішувати, на чому економити – на газі, електроенергії або воді.

Джерело: meget.kiev.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно