Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Раді пропонують по-новому формувати тарифи на енергоносії

4184.jpg
 

Найближчим часом спеціальна робоча група парламенту запропонує Верховній Раді України прийняти законопроект, який змінить політику формування тарифів для населення на енергоносії.

У Раді пропонують змінити політику формування тарифів на енергоносії.

Про це йшлося сьогодні під час прес-конференції заступника голови Верховної Ради Оксани Сироід в Житомирі.

За її словами, “нові тарифи на комунальні послуги та газ для населення, введені в квітні цього року, стали надзвичайно важким тягарем для українців, тому (спеціальна робоча група парламенту) запропонує Верховній Раді прийняти законопроект, який змінитьполітику формування тарифів для населення на енергоносії ».

Сироід повідомила, що парламентська робоча група провела і вже завершила перевірку того, наскільки законні ці тарифи.

«Спеціальна парламентська робоча група щодо обґрунтованості підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги досліджувала, наскільки обгрунтованими є зазначені тарифи.Сьогодні за результатами роботи цієї робочої групи встановлено наступне – не можна точно сказати, наскільки тарифи є обґрунтованими, оскільки уряд не надав інформацію, яка могла б довести обгрунтованість цих тарифів.І, безумовно, є підстави стверджувати, що тарифи можна і потрібно переглядати », – сказала Сироід.

На її думку, особливої ​​уваги потребують тарифи на газ для населення.«Всі сходяться на тому, що потрібно переглянути цей так званий соціальний стандарт (тарифів на газ для населення) і підвищити мінімальний, який потрібен для людей, для обігріву будинків, особливо восени та взимку», – сказала вона.

Сироід підкреслила необхідність зберегти систему незалежного моніторингу якості газу. «Для того, щоб люди платили тільки за спожитий газ, а не за суміш, яка сьогодні подається», – зазначила заступник голови Верховної Ради.

Як прозвучало на прес-конференції, щоб уникнути нового, тепер уже «комунального Майдану» в Україні, зазначена парламентська робоча група представить найближчим часом узгоджений звіт для Верховної Ради.

«У цьому звіті будуть викладені недоліки у формуванні тарифів на теплопостачання, гарячу воду і газ для населення і тепло-комунального господарства.Зате парламенту запропонують прийняти законопроект, який змінить тарифи для населення на енергоносії, це буде законопроект без корупції », – сказала Сироід.

Джерело: economics.unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно