Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У рейтингу репутації міст світу Київ опинився між Каракасом і Каїром

7239.jpg
 

Міжнародна консалтингова компанія Reputation Institute, яка спеціалізується у сфері досліджень, аудиту та управління репутацією, представила рейтинг репутації міст світу 2015 року.Рейтинг являє собою 100 міст світу, ранжируваних за показником їх репутації. Цього року містом з найкращою репутацією у світі став австралійський Сідней, який набрав 79,1 бала зі 100 можливих.

За Сіднеєм слідують Мельбурн, Стокгольм, Відень і Ванкувер.У верхній частині рейтингу домінують традиційно благополучні європейські міста. Цікаво, що широка популярність міста далеко не завжди визначає його високу репутацію. Так, Нью-Йорк зайняв 31 місце, а Лос-Анджелес – 42.

Рейтинг репутації міст світу показує, які міста є найбільш привабливими для відвідування, життя, роботи, інвестицій і покупок. Він грунтується на міжнародному дослідженні громадської думки, в якому беруть участь більше 20 тис.жителів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії, США та Росії. У кожній країні проводяться тисячі інтерв’ю серед населення у віці від 18 років і старше.У список для опитування включаються міста, що відповідають хоча б одному з трьох критеріїв: велике число жителів, високий рівень ВВП на душу населення, найбільша відвідуваність туристами.

Репутація міст оцінюється за 13 показниками, об’єднаними у три основні групи: економічна і ділова середу; привабливість; ефективність управління.

Цього року до рейтингу потрапили 101 місто. Українська столиця зайняла 94 місце з показником 48,9 бала.

Ще нижче виявився рейтинг у Москви – 99 місце (47,1 бала). З російських міст до списку увійшов ще й Санкт-Петербург (56 місце, 63,2 бала).На думку авторів дослідження, позиція російських міст багато в чому є “негативним відлунням” ставлення до Росії в цілому, яке погіршилося за останній час. Саме ставлення до країни та її репутація в чому впливає на репутацію міст.Наприклад, більшість опитаних ніколи не бували ні в Сіднеї, ні в Мельбурні, проте стійке позитивне думка про Австралію як про цікавої, безпечної та упорядкованою країні призвело до того, що обидва цих міста опинилися в самій вершині списку.

Джерело: kp.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно