Категории
7502.jpg
У РФ засекретили інформацію про нерухомість за кордоном
10.11.2015 Недвижимость
 

Про це повідомляє “РБК”.

Відзначається, що офіційного документа про засекречування даних журналісти не знайшли, але чиновники відмовилися надавати інформацію про закордонну нерухомість, що знаходиться у федеральній власності.

“З метою національної безпеки, у тому числі у зв’язку з недружньої політикою ряду країн, відомості про федеральний майні, розташованому за кордоном, не розміщуються в мережі інтернет на сайті Росмайна, з цих же підстав надання даної інформаціїза запитами ЗМІ є небажаним”, – сказано в письмовій відповіді Росмайна за підписом заступника керівника відомства Олексія Чубаря.

Джерело, близьке до кабінету міністрів РФ, попередило, що “у зв’язку з педантичністю даного питання”, відповіді на нього видання може не отримати.

У матеріалі також наголошується, що останнім часом власність Росії за кордоном стала “об’єктом полювання” екс-акціонерів ЮКОСа. За рішенням Гаазького суду від 18 липня 2014 року, Росія зобов’язана компенсувати їм “експропріацію майна”, виплативши 50 млрд. дол. Судові пристави в Бельгії та Франції вже приступили до арештів російського майна. У Парижі влітку було заарештовано будівлю ФГУП “Госзагрансобственность” Управсправами російського президента, де приміщення орендує МІА “Росія сьогодні”.

Джерело: economics.unian.net

Читайте также

** *