Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У 2018 року проведуть всеукраїнську оцінку с / г земель

18562.jpg
 

Рішення про тотальну нормативну грошову оцінку земель прийме Кабмін.
У 2018 році за рахунок коштів Держбюджету одночасно на всій території країни буде проведена загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення.

Рішення про проведення оцінки повинен прийняти Кабінет Міністрів.Також Уряд затвердить порядок її проведення. Відзначимо, що зараз ще діє порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затверджений Мінагрополітики.

Так, технічна документація по загальнонаціональної нормативну грошову оцінку с / г земель затверджується центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику в сфері земельних відносин.Якщо документація не затверджена протягом трьох місяців, вона вважається затвердженою.

Технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок в місячний строк з дня її надходження розглядається відповідною сільською, селищною, міською радою, який приймає рішення проїї затвердження або відмову в затвердженні. Останнє можливе лише в разі невідповідності документації вимогам законодавства. Якщо рішення не прийнято в місячний строк з дня надходження документації, вона вважається затвердженою.

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується в терміни, встановлені відповідно до п. 271.2 ст.271 Податкового кодексу з урахуванням вимог щодо затвердження оцінки без прийняття рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування. Це передбачено ч.11 Прикінцевих положень Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно