Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Росії хочуть ввести заборону на купівлю та оренду нерухомості в Туреччині

8177.jpg
 

Купівля та оренда нерухомості в Туреччині громадянами РФ може опинитися під забороною на рік.

Відповідний законопроект підготував депутат законодавчих зборів Ленінградської області Володимир Петров.За порушення заборони депутат пропонує ввести штраф до 300 тис. Рублів (4,3 тис. дол.), Поправки передбачається внести до Кодексу про адміністративні правопорушення.На думку парламентарія, “введення тимчасової заборони вбереже росіян від неприємних інцидентів в цій країні”.

Перш ніж наказувати громадянину РФ штраф, згідно з документом, потрібно провести перевірку на наявність у нього нерухомого майна або договору оренди його в Туреччині. Також приводом для перевірки фізособи можуть бути повідомлення ЗМІ.

При встановленні факту наявності турецької нерухомості у громадянина «уповноважені президентом РФ» органи, згідно із законопроектом, матимуть право проводити особисті бесіди з «підозрюваним», отримувати від нього пояснювальні документи, а також направляти запити наінформацію про його нерухомість в державні органи та органи прокуратури, іноземні банки та організації.

Менеджер з продажу компанії Rest Property, що займається продажем і орендою нерухомості в Туреччині, Світлана Бігуш розповіла, що ціни на турецькі квартири і будинки ростуть швидше, ніж в інших країнах: в 2015 році вартість житла зросла на 19,9%.

“Попит дуже великий.Для порівняння, в Росії нерухомість в поточному році подорожчала всього на 1,2%. У Туреччині квартири в порівнянні з Москвою недорогі.Можна продати однокімнатну квартиру в Бутові, наприклад, за 5 млн рублів, і на ці гроші в Туреччині, в місті на узбережжі, в хорошому районі придбати двокімнатну квартиру з басейном, – говорить Бігуш.- Покупці турецької нерухомості в 90% – середній клас, який розраховує купити квартиру за € 50-60 тис. Решта 10% – багаті люди – купують квартири в середньому за € 100 тис. І вілли вартістю € 200-500 тис. “.

За словами Бігуш, вартість вторинного житла (більше 15 років експлуатації) в Туреччині варіюється від € 30 тис. (Двокімнатна квартира) до € 50 тис. (Трикімнатна). Сучасне житло з інфраструктурою (басейни, хамами) можна придбати за € 60 тис.(двокімнатна квартира), проте вартість в залежності від району і метражу може доходити до € 80 тис.

“Ціна двокімнатної квартири в новому, навіть елітному будинку з закритим басейном, дитячим клубом« в комплекті »починається від € 50 тис. І доходить до € 100 тис.При цьому кращі об’єкти – це три кімнати і більше – обійдуться в € 120-150 тис. “, – Додала ріелтор.

“Вартість оренди двокімнатної квартири в залежності від району варіюється від € 500 до € 1000 в місяць. За проживання в трикімнатних апартаментах потрібно платити € 1-2 тис., – Сказала Бігуш. – За 6 місяців (з березня по вересень) ми отримали 350 запитів на оренду “.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно