Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У 2016 році дороги ремонтувати не будуть

7936.jpg
 

У наступному році на обслуговування доріг Укравтодор просить 33 млрд грн. Але держава готова виділити лише 10% від цієї суми. На всі дороги, зарплати працівникам Укравтодору, наукові дослідження та багато іншого з бюджету планують дати тільки 3,2 млрд грн, що не забезпечить навіть мінімальних потреб галузі.

Всього, за оцінкою директора департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Романа Хміля, протягом десяти років необхідно щорічно виділяти 40-50 млрд грн на ремонт і заміну доріг державного значенняі 50 млрд грн слід витратити на дороги місцевого значення.

Чорна діра на місцях

У рамках програми децентралізації дорожнього господарства фінансування ремонту та обслуговування дороги місцевого значення, а це близько 117,6 тис.км, передано на баланс рахунок місцевих бюджетів. Для цього повинні використовуватися гроші, які надходять з декількох джерел.Наприклад, державне фінансування спеціальних держпрограм, таких як, наприклад, програма «Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського регіону», на яку в 2015 році було спрямовано 700 млн грн.

Однак з цього року основним джерелом коштів на обслуговування доріг місцевого значення є не державний бюджет, а місцеві. Для цих цілей у них йде 5% акцизний податок з роздрібного продажу нафтопродуктів, введений в цьому році.За даними Державної служби статистики, за десять місяців через автозаправні станції продано 1100000 тонн дизельного палива на загальну суму в 25,5 млн грн і 1,5 млн тонн бензину на загальну суму 39600000 грн.З розрахунку 5% акцизного збору, від продажу палива за цей період до місцевих бюджетів має надійти близько 3,2 млрд грн.

Ще одне джерело коштів на обслуговування доріг місцевими бюджетами – гроші від перевиконання планів митними пунктами.Зараз, у формі експерименту, 50% від перевиконання плану з надходжень митних платежів у Львівській, Волинській, Одеській та Чернівецькій областях йде в місцеві бюджети цих областей.Направлятися ці гроші повинні виключно на ремонт і обслуговування доріг місцевого значення. За даними прес-служби Державної фіскальної служби, за вересень трьох митниці з чотирьох показали перевиконання плану на загальну суму 259 800 000 грн.Волинська митниця перевиконала план на 78100000 грн, Львівська – на 123 600 000 грн, Чернівецька – на 58,1 млн грн. Половина зібраних грошей, або 129900000 грн, піде на ремонт доріг у цих областях.

Слід врахувати, що з лютого цього року окремим законом №491-VIII розширені напрямки, на які можуть бути витрачені гроші місцевого бюджету.Крім ремонту та обслуговування доріг місцевого значення, гроші з місцевих бюджетів можуть спрямовуватися також на ремонт доріг державного значення.

Навіть якщо скласти всі гроші, які бюджет отримав за рахунок штрафів і акцизів, то необхідних 50 млрд на ремонт доріг місцевого значення не набереться. Звичайно, в запасі ще листопад і грудень, однак ці місяці істотно ситуацію не поліпшать.

Провал держпризначення

З дорогами державного значення, яких в Україні налічується 52 тис. Км, ситуація інша. Основним джерелом фінансування їх будівництва та ремонту є надходження від акцизного збору і ввізного мита на нафтопродукти.Сьогодні акцизні ставки на дизель становлять близько € 100 за тонну на ввезення і виробництво дизельного палива, і € 202 за тонну бензину.

За словами аналітика консалтингової компанії UPECO Олександра Сіренка, щорічно в Україні споживається близько 8 млн тонн палива: близько 60% – це дизель, а 40% – бензин (у тому числі 320 тис. Т альтернативного бензину, акциз на який становить € 99 за тонну ).Таким чином, за рік за рахунок акцизу та мита в держбюджет надходить більше € 1 млрд, або близько 30 млрд грн (за курсом НБУ в 25,5 грн за євро на 25.11.2015).

Є ще одне джерело фінансування будівництва доріг – це штрафи за пересування по дорогах машин понад 40 тонн, і більше 24 тонн – по дорогах місцевого значення. Однак сьогодні існують проблеми з контролем за дотриманням цих норм.За даними Мінінфраструктури, зараз на всю країну працює тільки 15 комплексів для зважування автомобілів. Більше того, існуюча законодавча база не дозволяє змусити порушника платити штраф.Скільки саме грошей надходить до бюджету від штрафів за перезавантаження автомобілів на дорогах, невідомо. Роман Хміль зізнається, що це це джерело фінансування не можна назвати хорошою підмогою.

Стан автодоріг України

Теоретично, брак коштів для фінансування ремонту та будівництва доріг держзначення становить близько 10-20 млрд грн на рік. Однак на практиці все набагато гірше.Наприклад, в 2015 році, за даними прес-служби «Укравтодору», на дорожнє господарство держава виділила тільки 27800000000 грн. З них 23100000000 грн з держбюджету, а 4,7 млрд грн – з кредитних грошей міжнародних фінансових організацій.Причому безпосередньо на ремонт доріг пішло тільки 4 млрд грн, плюс окремим рішенням Кабінету міністрів виділено 700 млн грн на будівництво та ремонт доріг Карпатського регіону (доріг Н-09 «Мукачево – Львів», Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський», Н -10 «Стрий – Мамалига»).

«У 2015 році Укравтодор отримав 10% від необхідного фінансування для підтримки українських доріг в нормальному стані.Виділених коштів не вистачає навіть на ямковий ремонт, не кажучи вже про відновлення всього полотна, якого потребує більшість наших доріг »- журиться Роман Хміль.

Чому не всі виділені гроші йдуть на ремонт доріг?По-перше, частини зібраних грошей чиновники знаходять інше застосування, а частина йде на погашення кредитів. Нагадаємо, що перед Євро-2012 Україна взяла кредити у Світового банку та Європейського банку реконструкції та розвитку на приведення дорожнього господарства в порядок.За даними прес-служби Укравтодору, на початок 2015 року кредитний портфель кампанії становив 43 млрд грн, (за курсом 16,1 за $ і 1 € – 18,2). Пік погашення заборгованостей припав на 2015 і 2016 роки. Так, в 2015 році потрібно було заплатити 18400000000 грн, а в 2016 році – 11, 9 млрд грн.

В результаті, згідно з даними Мінінфраструктури, з 24 ділянок доріг, які планували відремонтувати цього року, здані тільки два загальною протяжністю 37,7 км, розташовані на міжнародній трасі Київ – Харків – Довжанський.Роботи на цих ділянках велися з 2010 року і були профінансовані за рахунок кредиту ЄБРР. Ще на 15 ділянках загальною довжиною 100 км ведуться роботи, а ремонт ще семи ділянок доріг Н-10 (27,3 км) і Р-24 (довжиною 59, 5км) тільки планується.

Де шукають вихід?

У Верховній Раді зареєстрований законопроект +2724 про створення Державного дорожнього фонду України. Автори документа – група народних депутатів: Андрій Вадатурський, Ігор Діденко, Ярослав Дубневич, Андрій Гордєєв, Олег Медуниця, Іван Крулько, Артур Герасимов.Згідно з їх пропозицією, саме у Фонді, а не в держбюджеті, будуть акумулюватися гроші для фінансування дорожнього господарства. «Сподіваюся, парламент якнайшвидше ухвалить наш законопроект про формування дорожнього фонду.За цим законом акциз від імпортних нафтопродуктів повинен йти цільовим способом безпосередньо в дорожній фонд і ділитися 60 на 40. 60% – загальнодержавні дороги, 40% – дороги місцевого значення », – повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Дорожній фонд дуже потрібен, адже найважливіше зараз для дорожньої сфери – це фінансування.Головне, щоб у законі були чітко прописані джерела наповнення фонду і чітко визначено порядок використання коштів фонду лише на дороги »- соглашаетсяглава Федерації роботодавців транспорту України Орест Климпуш.Проект закону вже передано в комітет ВР з питань транспорту.

Чи допоможе?

Якщо законопроект приймуть, то він запрацює лише з 2017 року. Однак панацеєю він якщо і стане, то далеко не відразу.Як показують розрахунки, грошей для ремонту доріг вистачить, якщо виростуть надходження від джерел фінансування: збільшаться продажу нафтопродуктів, піднімуть акцизи і т. Д. Але в кожному разі майбутній рік стане одним з найважчих для автомобілістів.Згідно інформації, наданої ABCnews в Укравтодорі, на 2016 рік тільки на забезпечення розвитку та утримання мережі автодоріг загального користування, а це 169,6 тис. Км, відомство запитало 32, 9 млрд грн.

Крім цього на продовження держпрограми «Розвиток дорожнього господарства областей Української частини Карпатського єврорегіону» потрібно буде додатково виділити 4 млрд грн.Ще 11380000000 грн буде потрібно Укравтодору, якщо в 2016 році буде започатковано спільний з Польщею проект з модернізації інфраструктури на дорогах. Проте на всі ці запити Міністерство фінансів поки відповіло обіцянкою дати тільки 3, 32 млрд грн.Таким чином, дефіцит фінансування на 2016 рік тільки у розділі розвитку та обслуговування дорожньої мережі становить 29600000000 грн.

Не передбачені в бюджеті наступного року і кошти на програму «Розвиток дорожнього господарства областей Української частини Карпатського регіону».Через дефіцит коштів під загрозою опинилося і виконання програми «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до міста Києва» (спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком) ідвох спільних з МБРР проектів «Покращення автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху».

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно