Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У 2020 році у світі сонячна енергетика зросте на 177%

7753.jpg
 

Такі прогнозні дані оприлюднило Міжнародне енергетичне агентство (IEA).

За даними агентства вже до 2020 року сумарна встановлена ​​потужність сонячних електростанцій у світі наблизиться до 500 ГВт.

В даний час частка сонячної енергії в світовому споживанні становить близько 1%, а загальна потужність встановлених СЕС у світі не перевищує 180 ГВт.

У 2015 році потужності сонячних установок можуть вирости на 25-30% порівняно з минулим роком.При цьому левову частку приросту буде за рахунок розвитку сонячної енергетики в Китаї. Так, згідно Даним Національної енергетичної адміністрації КНР, тільки за першу половину поточного року в Китаї встановлено близько 35,8 ГВт сонячних фотоелектричних модулів.У період з 2016 по 2020 роки в КНР планують щорічно вводити в експлуатацію по 20 ГВт сонячних потужностей.

За прогнозними даними Міжнародне енергетичне агентство (IEA), через кілька десятків років саме сонячна енергетика стане одним з основних поновлюваних джерел енергії.Згідно з прогнозами IEA, до 2050 року електроенергії, виробленої на СЕС, вистачить на забезпечення 20-25% потреб людства, зменшить викиди вуглекислого газу на 6 млрд. Тонн на рік.

Джерело: budport.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно