Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У 2018 році в Києві різко подешевшають старі квартири

18601.jpg
 

Вторинний ринок столичного житла готується до обвалу цін.
2018 рік може стати вдалим для тих, хто хоче обзавестися квартирою в Києві. Справа в тому, кажуть експерти, що великі обсяги будівництва житла відтягнули на себе левову частку клієнтів.І бажаючим продати свої кровні метри не залишиться нічого іншого, як опускати цінники на старі квартири. «Обсяг нової пропозиції на первинному ринку в 2018 році буде підтримуватися на рівні 2016-2017 рр., Що є досить великим показником.Це створює подальший тиск на ціни вторинного ринку. Цього року вартість квадратного метра тут швидше за все продовжить поступово падати в рамках 5-15%. Ці тенденції будуть сильніше виражені в бюджетному і середньому сегментах.А ось ціни в якісних об’єктах в престижних районах будуть більш стабільні », – прокоментувала голова напрямку по консалтингу NAI Ukraine Марина Гуревич.

Такої ж думки дотримуються і інші експерти.При цьому відзначаючи, що в наступному році деякі квартири можуть і зовсім втратити до чверті своєї нинішньої вартості.

«Як і за минулі два роки ми побачимо подальше розшарування вторинного ринку нерухомості в залежності від його географічних і технічних характеристик. Спад торкнеться абсолютно всіх категорій.Найбільш втратять в ціні найдешевший і найдорожчий житлофонду – його зниження може скласти до 25%. Середній ціновий сегмент може знизиться на 10-15% », – розповів гендиректор девелоперської компанії Greenol Олег Приходько.

Джерело: ubr.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно