Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Севастополі семи забудовникам не дали відновити будівництво

1616.jpg
 

25 листопада відбулося чергове засідання Комісії з моніторингу та перевірки дотримання містобудівного законодавства при капітальній забудові земельних ділянок.
На семи об’єктах будівельні роботи так і не поновляться через різні недоліків.

Серед заявників були забудовник, під керівництвом якого ведеться будівництво багатоквартирного житлового будинку, розташованого на території Чорноморського вищого військово-морського ордена Червоної зірки училища ім. П. С. Нахімова.

Забудовнику було поставлено умову для відновлення будівництва – надати документ, що підтверджує виконання зобов’язань перед Міністерством оборони Росії про надання житла в цьому будинку.

Недостатня кількість паркувальних місць при будівництві додаткових корпусів бази відпочинку «Кача» в селі Орловка і відсутність ряду дозвільних документів стало причиною для відмови в поновленні будівництва ще одному заявнику.

Не дали дозвіл на продовження будівництва торгових павільйонів на Стрілецькому авторинку через відсутність паркувальних місць на прилеглій до ринку території, через що власники автомобілів змушені «імпровізувати» і залишати їх біля дороги.Приводом для другого зауваження був платний в’їзд на ринок.

«Приведіть у порядок те, що вже маєте, потім будете будувати нове», – підсумував директор Департаменту архітектури та містобудування Ігор Малоземов.

Департамент інформаційної політики та інформаційних ресурсів Уряду Севастополя.

Джерело: sevnews.info

Возможно, Вам также будет интересно