Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Швеції хочуть перенести ціле місто

Halmstad_1
 

У Швеції хочуть перенести ціле місто. Воно має назву Кіруна. Місто знаходиться в зоні покладів залізної руди, а його населення зайнято в гірничодобувній галузі, завдяки якій і з’явилося це місто. Але саме видобуток заліза зіграла з Кіруною злий жарт. Через розширення шахт місто швидко йде під землю і при нинішній динаміці повністю зруйнується до 2050 року.

Тому влада Швеції зважилися на сміливий крок: перемістити Кіруну на 3,2 км на схід. У ході проекту багато будов буде розібрано і складено на новому місці, деякі об’єкти перемістять мало не цілком за допомогою кранів. Але більшість все-таки буде зруйновано і просто відтворено наново.

Планується, що жителі міста навіть виграють завдяки неминучого переїзду. Структура нинішньої Кіруни досить хаотична, а при відтворенні міста будуть враховані всі сучасні планувальні стандарти.

Пересування міста здійснюється за власний кошт державної компанії Luossavaara-Kiirunavaara AB, що займається видобутком залізної руди. Домовласникам і орендарям буде надано фінансову підтримку при переїзді. Автори проекту активно залучають жителів до дискусії, щоб створити нове місто з урахуванням їх потреб.

Проект повинен бути завершений до 2040 року.

Джерело: newbud.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно