Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Швейцарії побудують автомагістраль через Женевське озеро

24
 

У Швейцарії побудують автомагістраль через Женевське озеро. «За» висловилися 63% жителів кантону Женева. У тексті ініціативи не вказано, що це буде за переправа – міст або тунель. Але більшість підтримали ідею і пропонують спорудити трьохкілометровий міст над Женевським озером, який з’єднувався б з тунелем, що проходить під передмістями, щоб звести разом шосе по обидва боки Женеви.

На думку авторів ініціативи, будівництво автомагістралі через озеро дозволить скоротити навантаження міських доріг на 30%. Також з’явиться можливість благоустрою прилеглих територій, зменшення шуму в місті, збільшення ефективності громадського транспорту, збільшення популярності пересування на велосипеді і пішки, а також створення нових пішохідних зон і громадських просторів.

Незважаючи на те, що ідея вже схвалена мешканцями кантону, пройде ще багато часу до втілення її в реальність. Наприклад, поки невідомо, як буде фінансуватися проект, який зараз оцінюють у суму, яка  досягає майже € 3 млрд. Крім того, немає ніяких гарантій, що жителі проголосують надалі за більш конкретні плани по будівництву.

Ідея побудувати переправу через Женевське озеро висувалася на обговорення швейцарців вже кілька разів. Спочатку, в 1988 році, вона була схвалена, але вісім років по тому відхилена. У 2014 році виборці знову висловилися проти ініціативи.

Варто зазначити, що влада Женеви вже сказала «так» амбітному проекту. Сенат проголосував за нього більшістю голосів в січні 2016 року.

Джерело: prian.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно